Akustika

Elektroakustické ozvučenie, priestorová akustika inšpicientských dorozumievacích systémov, tlmočnícke a konferenčné zariadenia a projekty. Výpočty a akustické merania, dodávky, montáže a inštalácia technológie a zariadení.

http://www.elektroakustika.cz/

Meranie hluku, vibrácií, elektromagnetického poľa, osvetlenia a tepelno-vlhkostnej mikroklímy. Akustické a svetlotechnické štúdie. Odborné poradenstvo a konzulácie.

http://www.d2r.sk/

Oprava a servis profesionálnej ozvučovacej, hudobnej a DJ techniky, svetlá zvuk. Oprava spotrebnej elektroniky. Oprava 100 volt ozvučenia. Inštalácia ozvučenia a osvetlenia pre bary, puby a verejné priestranstvá. Tuning hi-fi. Váš profi servis.

http://saservis.sk/

SKY - ECO, s.r.o. - meranie elektromagnetického poľa, hluku a vibrácí. Meranie pokrytia územia TV a R signálom a rušenia - elektromagnetickej kompatibility. Telekomunikačné služby.

http://www.sky-eco.sk/

Akustická pena za skvelé ceny vrátane rád a tipov. Ponúkame špičkový akustický molitan do skúšobní, klubov, štúdií či umeleckých škôl.

http://www.akusticka-pena.cz/

Akustická pěna pro lepší akustiku a odhlučnění Vašich prostorů. Nabízíme také montáže a bezplatné poradenství v oboru. Na našich stránkách najdete mnoho užitečných tipů.

http://www.akustickematerialy.cz/
Top 5x

Náš internetový obchod Vám ponúka akustické materiály na úpravu šírenia zvuku, zníženie trvania dozvuku v priestore, v ktorom sú inštalované. V našom obchode nájdete akustické peny, absorčné panely, difúzory, akustické obrazy, antivibračné deky.

http://www.akustickematerialy.sk/

Poskytujeme komplexné služby v oblasti akustiky a znižovania hluku. Firma SONING je výrobcom akustického materiálu SONIT a akustického stavebnicového systému zo sendvičových panelov SON 20-200.

http://www.znizovaniehluku.sk/