Pomôcky, Prístroje

Predaj, servis, ciachovanie, zápožičky, váhy-počítacie, etiketovacie, plošinové, second-hand váhy. Registračné pokladne, tlačiarne etikiet a čiarových kódov, obchodné zariadenia, automaty na odber fliaš. Vážiace, baliace a etiketovacie linky.

http://www.ozservis.sk/

Ponúkame termovízne kamery, termografiu, vysokorýchlostné a špeciálne kamery pre priemysel, zdravotníctvo, vedu a výskum. Dodávky riešenia kamerových zabezpečovacích systémov a komponenty.

http://www.kamery.sk/

Značkový predajca záhradnej techniky AL-KO, STIGA, DOLMAR, MTD, YardMan a Fiskars s kompletným servisným zázemím. 15 rokov predaja pomocníkov na záhradu.

http://www.kobras.cz/

C.T.M. Praha, s.r.o. vykonáva vývoj, výrobu, predaj a inštaláciu meracích a registračných prístrojov v oblasti dopravnej techniky, meteorológie a ochrany životného prostredia. Dodáva tachografy, rýchlomery, otáčkomery, anemometre, zrážkomery a iné prístroje.

http://ctmpraha.cz/

Predaj meracích prístrojov - mutlimetre, skúšačky a ďalšie merače značky Fluke, LeCroy, Kyoritsu a Ideal industries.

http://www.meraky.cz/
Top 5x

Kompenzačné pomôcky a počítače so špeciálnou úpravou pre zrakovo postihnutých.

http://www.bielapalicka.sk/

Pivárium je eshop zabývající se prodejem výčepního zařízení společnosti SINOP pro chlazení a stáčení piva, vína a limonády. V kamenné pivotéce nabízíme desítky druhů kvalitních piv.

http://www.pivarium.cz/

Micro-epsilon, autorita v oblasti měření vzdálenosti, teploty a síly. Naleznete zde největší výběr vysoce přesných snímačů a měřících přístrojů.

http://www.micro-epsilon.sk/

Vodné filtre pre domácnosť a kancelárie, kuchynské filtre, filtračné kanvice, reverzná osmóza, zmäkčovače vody, vodné filtre. Oficiálny predajca Aquaphor na Slovensku.

http://aquaphor.sk/

Vysušovanie muriva. Vysušovanie vlhkého muriva.

http://www.dryband.sk/