Medicína, Zdravie

Joga pre fyzické zdravie, psychickú pohodu a sebapoznanie pod vedením psychológa, fyzioterapeuta a adepta Iyengar jogy

http://www.lotos.szm.com/

Nekomerčné vzdelávacie centrum spoločnosti GlaxoSmithKline pre odbornú verejnosť.

http://www.mediforum.sk/

Oficiálna stránka Slovenskej spoločnosti anestéziológie a intenzívnej medicíny

http://www.ssaim.sk/

Výrobky českej firmy OKG z oblasti chudnutia, zdravia a prevencie. Výrobky podporujú chudnutie a zdravie, sú vyrobené výlučne z prírodných látok bez chemických stabilizátorov.

http://www.prirodni-zdravi.cz/

Kotvičník je bylina s mimoriadnymi účinkami na prečistenie organizmu, zvýšenie vitality a obranyschopnosti organizmu, zvýšenie sexuálnej aktivity. Pri klinických štúdiách bol zistený dramatický nárast sily, vytrvalosti a schopnosti svalovej regenerácie.

http://www.tribulus.szm.com/

Dias.s.r.o. - server pre diabetikov a každého, koho zaujíma problematika ochorenia Diabetes mellitus - cukrovka. Informácie o diabetes, o životnom štýle diabetika, online poradňa pre pacientov.

http://www.dias.sk/

Stránky spoločnosti zaoberajúcej sa sprostredkovaním kontaktov pre 24- hodinovú nepretržitú podporu pri opatrovaní starých, chorých a postihnutých ľudí v ich domácom prostredí, na území celého Slovenska.

http://www.seniorservice.sk/

Voda. Zaujímavosti o vode, ľudoch, zdraví a studničkách, potokoch, riekach. Knihy o Vode. Voda a zdravie. Voda a ľudia.

http://www.bukera.sk/
Top 1x

Táto stránka je zameraná na 100% prírodné produkty vyrobené tou najmodernejšou technológiou. Rastlinou, o ktorej prvé písomné záznamy siahajú až do 4. tisícročia pred našim letopočtom a v súčasnosti zažíva boom je práve Aloe Vera.

http://www.aloeverask.sk/

Biorezonančné počítačové vyšetrenie, terapia a liečba. Elektromagnetické oživovanie buniek a nervov nemá vedľajšie účinky. Celková detoxikácia organizmu biorezonanciou.

http://www.biorezonancia.biz/

Internetový obchod so širokým sortimentom certifikovaných zdravotníckych pomôcok, liečebných prístrojov a prípravkov ako sú magnetoterapeutické prístroje, bandáže, šperky, výrobky s meďou, infražiariče, prírodná farmácia a liečebná kozmetika.

http://www.magnetoterapia.sk/

Vodný filter na filtrovanie a čistenie pitnej vody, sprchový filter, nízkokalorické nápoje s vitamínmi a minerálmi, Vláknina, doplnok zdravej výživy. Získajte lacno čistú vodu z vodovodu. Vodné filtre do domácnosti aj do firmy.

http://filter.websk.net/

Prehľadný popis aj radenie chorôb a možnosť regenerácie dostupnými metódami. Spolupráca s klasickou medicínou je výhodná. Výklad odborných termínov tu použitých. Určené širokej laickej verejnosti.

http://www.astroesoterickaspolecnost.estranky.cz/

Stránky o Prasacej chrípke, odborne nazývanej ako Novel flu virus, jej príznakoch, základné údaje o vzniku a vlastnostiach. Je potrebné sa obávať chrípky? Otázky a odpovede napovedia viac.

http://prasaciachripka.com/

Pomáha redukovať prejavy celulitídy už po 9 minútach. Adonia využíva rastlinné kmeňové bunky, vyrovnáva štruktúru pokožky, redukuje pomarančový vzhľad pleti a spevňuje ochabnutú časť pleti.

http://www.adonialegtone.sk/