Energetika

S.WORK s.r.o. - strojárstvo a energetika. Výroba, dodávky, montáže a demontáže strojov a zariadení, potápačské práce, vyťahovanie utrhnutých zariadení, sprostredkovanie tovarov a služieb.

http://www.swork.sk/
Top 1x

Slnečné kolektory-predaj, montáž a poradenstvo. Ponuky do 24 hodin.

http://www.eldarf.sk/

Výbava trafostaníc, elektrární, rozvodní ochrannými pomôckami NN, VN, VVN a predaj revíznych prístrojov pre revíznych technikov.

http://www.el-ins.sk/

Výroba, montáž a predaj komponentov protikoróznej ochrany. Montáž prepojovacích objektov POP, KVO, DBR, metalotermické naváranie a predaj meracích sond pre PKO.

http://www.kormat.sk/

Energy Pro - komplexné riešenia v energetike. Plyn, kúrenie, energetika a stavebníctvo, vypracovanie štúdií a projektovej dokumentácie. Montáže plynových a tlakových zariadení, rozvodov kúrenia, vody a hydrantov.

http://www.energypro.sk/

Knott s.r.o. - výrobný program obsahuje priemyselné brzdy, prívesovú techniku, nápravy a príslušenstvo a konštrukcie pre solárne elektrárne.

http://www.knott.sk/

Komplexné služby v oblasti energetickej certifikácie budov a projekčná činnosti v oblasti stavebníctva. Ponúkame vypracovanie energetických certifikátov, tepelnotechnických a energetických posudkov a poradenstvo v oblasti úspor energie.

http://www.energeticke-certifikaty.sk/

SSE - dodáva elektrickú energiu pre život a podnikanie. Našim domácim trhom je stredné Slovensko. Stredoslovenská energetika je členom skupiny Electricité de France.

http://www.setrime-elektrinu.sk/

Firma BPplast s.r.o dodáva chráničky HDPE, Pyrostop, PVC a korugované chráničky, spojky, koncovky a redukcie Plasson, Plassim, George fischer a iné príslušenstvo pre výstavbu káblových a optických sietí.

http://www.kabelovechranicky-bpplast.cz/

AZ Solar s.r.o. - zaisťujeme výstavbu solárnych panelov pre rodinné domy a veľké solárne elektrárne po celej ČR.

http://www.slunceprovas.cz/

Energia pod kontrolou. Spoľahlivý dodávateľ elektriny pre domácnosti, firmy, organizácie a komunálny sektor. Ponúkame výrazné energetické úspory. Distribútora máte, výber dodávateľa elektriny je však na vás.

http://www.komunal-energy.sk/

Kompletné realizácie bioplynových staníc od prípravných projekčných a inžinierskych prác cez stavbu a montáže až po uvedenie bioplynovej stanice do jej prevádzky. Bioplynová stanica je moderné a ekologické zariadenie.

http://www.blueenergy.sk/

Spoločnosť SunTanzer s.r.o. ponúka zákazníkom inovatívne riešenia v oblasti energetiky s využitím solárnej technológie, kogeneračných jednotiek a iných obnoviteľných zdrojov.

http://www.suntanzer.cz/