Priemysel

Priemyselné vysávače vynikajú vždy veľkou sací silou, veľkým priestorom pre nečistoty, vysoko kvalitnými filtrami a ďalšími vymoženosťami, ktoré ľahko vyčistia aj veľké a veľmi náročne udržiavané priestory.

http://priemyselnevysavace.sk/

Priemyselný dizajn, návrhy predmetov spotrebného charkteru, strojov a zariadení pre rôzne oblastí priemyslu a techniky. Ponúkame inovatívne návrhy, kreatívny prístup k tvorbe nového produktu podľa požiadaviek trhu a klienta.

http://www.peterbako.com/index_svk.html

Servis a opravy - PC, notebooky, netbooky, CRT a LCD monitory, tlačiarne, UPS, projektory, audio/video, priemyselná, laboratorná a zdravotná technika a spínané zdroje. Opravujeme všetky typy monitorov vrátane priemyselných displejov a terminálov.

http://www.itra.cz/

Blog plný informací, novinek a přehledů v sortimentu klínové řemeny. Prehledy vyráběných délek i šířek. Dostupnosti. Produkce značek Rubena a Optibelt.

http://klinoveremeny.com/

Verejné a priemyselné LED osvetlenie. Osvetlenie kancelársky a verejných priestorov. Pouličné a parkové svietidlá.

http://www.verejne-osvetlenie-led.sk/

Výroba a predaj produktov: plastové pruhové priemyselné PVC závesy, protiprievanové tepelnoizolačné lamelové clony, termozávesy, zváračské, zváracie plachty, závesy, kyvné dvere, predelenie priestoru.

http://www.deltaflex-pvc.sk/

Presne rezanie 2,5 KW CO2 laserom oceľových, nerezových, plechov do hrúbky 12mm, plexiskla a hlinikových plechov.

http://www.lasercont.eu/

Vybavenie profesionálov. Stavebná mechanizácia aj domáca elektronika za výborné ceny.

http://www.eprofi.sk/

Konzultácie, podpora a spracovanie projektov z oblasti kreatívneho, kultúrneho priemyslu a remesiel v rámci aktuálne výzvy Ministerstva kultúry SR, kde sa bude prerozdeľovať 50 mil. Eur zo zdrojov EU projektov pre začínajúcich kreatívcov a malé firmy. Využi šancu do 28.2.2017.

http://www.ideaspace.sk/