Poľnohospodárstvo, Chov

Rybochovné zariadenie Kolačkov - chov, výlov a predaj lososovitých rýb, pstruh potočný, pstruh dúhový.

http://www.pstruharen.sk/

Chov pštrosov afrických na Severnej Morave. Ponuka zvierat a pštrosích produktov. Pštrosie liahne - výroba plno automatizovaných pštrosích liahní určených na liahnutie pštrosích kuriat.

http://www.flagar.cz/

Stránky o kohútoch, domácej hrabavej hydine a biologickom rozdelení jednotlivých druhov tohto samca. Stránky obsahujú aj fakty o kohútích zápasoch a druhoch.

http://kohut.sk/

Martina Pauková, 1612C. Ide o papagája menom Ikvakorak, ktorý pochádza z Južnej Ameriky. Stránka slúži výlučne len na školské účely k predmetu marketing v elektronickom obchodovaní.

http://www.ikvakorak.czechian.net/

Chovateľská stanica plemena Kólia dlhosrstá - ideálny pes do rodiny i univerzálny parťák na rôzne športové aktivity. Špecializujeme sa na farby blue merle a tricolor. Našim cieľom je skĺbiť v chove krásu, zdravie a povahu.

http://www.yalessblue.com/

Webové stránky venované chovu zebričiek pestrých austrálskych (Taeniopygia guttata castanotis) a iného drobného exotického vtáctva.

http://australianastrild.eu/
Top 3x

Obsahuje články zo sveta mačiek. Chovateľstvo a starostlivosť o mačky, zdravie a ochorenia, kŕmenie, potrava, druhy mačiek, ale aj zaujímavosti a tipy pre chovateľov mačiek.

https://www.macicka.sk/