Príroda

Stránky sumarizujú informácie súvisiace s pestovaním a využívaním jedlých drevokazných húb z rodou Pleurotus, Lentinula, Ganoderma, atď.

http://www.houby.estranky.cz/

Server venovaný českej a slovenskej prírode. Lexikon zvierat, rastlín, zaujímavé články, debaty, tapety, kalendár akcií a slovník odborných výrazov.

http://www.priroda.cz/

Súbor informácii týkajúcich sa jednotlivých kontinentov a štátov, ktoré sa na nich rozkladajú. Geografický slovník.

http://www.zem.wbl.sk/

Náučný chodník Baba pod Vysokými Tatrami začína vo Svite a končí v Lopušnej doline, v rekreačnej zóne mesta Svit. Je dlhý asi 4km s prevýšením 270m a 5 zastávkami s informačnými tabuľami.

http://www.prbaba.sk/

Predaj minerálov a výrobkov z nich, šperky, bižutéria, tromlované kamene, darčeky, soľné lampy, prírodné minerály, masážne mydlá, lávové kamene.

http://zuzana-mineral.sk/

Slovenských region Kysuce na českých stránkách. Zajímavé místa, přírodní zajímavosti, ale také poutní, nebo kulturní akce regionu.

http://kysuce.cz/

Webová stránka Pozitívneho spravodajstva prináša dennodenne pozitívne správy z domova a zo sveta. Ich poslaním je zlepšiť životy ľudí a priniesť do ich dní viac radosti a pozitívnych správ.

http://blog.dedoles.sk/

Kde môže byť krajšie ako v prírode. Klub slovenských turistov v Tisovci vás pozýva do prírody a tu vám dá vedieť kde a kedy . :D

http://kst-tisovec.webnode.sk/

Naša stránka je zameraná na poznávanie slovenskej prírody. Nájdete tu veľa zaujímavých fotografií, videí ale i článkov o prírode.

http://fotografieprirody.webnode.sk/

Jedinečná ochutnávka vín v tufovej pivnici zo 17. storočia s bohatou históriou vsadenej do prírodnej scenérie skál a divokej prírody. Čarovné pivnice vám dávajú neopakovateľný zážitok pri ochutnávke vína.

http://www.mackas.sk/