Technika

Potrebujete zabezpečovaciu techniku pre veľké či menšie objekty? Ponúkame vám zabezpečovacie systémy renomovaných značiek, komplexné služby a servis do 24 hodín. Kamerové systémy, elektrická požiarna signalizácia, požiarny a evakuačný rozhlas.

http://www.morez.sk/

Medzinárodný odborný portál o satelitnej technike vo frekvenčných pásmach C a KU. Prehľad družíc a TV, poradňa, slovenské a české tv cez satelit, príjem paketov skylink, cslink, upc, digi tv v zahraničí a anglické tv z družice Astra.

http://www.dxsatcs.com/

Firma, ktorá odpovie na vaše otázky ohľadom počítačov, satelitov, gps navigácii, dvd autorádii a následne ponúkne a zabezpečí najvýhodnejší tovar podľa vašeho priania poprípade aj profesionálne namontuje.

http://www.dracosystems.eu/

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom a prenájmom AV a prezentačnej techniky, systémovou integráciou AV techniky ako aj komplexnými realizáciami.

http://pripojnemiesta.sk/

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom a prenájmom AV a prezentačnej techniky, systémovou integráciou AV techniky ako aj komplexnými realizáciami.

http://imagesk.sk/

Stránka o fotografii leteckej techniky. Ponúkam tiež foto služby: portréty, oslavy, stužkové svadby.

http://thunderbolt120photography.webnode.sk/

Internetový predaj kamier do auta a kamier pre adrenalínové športy. Kvalitné Full HD kamery pre rôzne určenie, záznamová technika a príslušenstvo vrátane pamäťových kariet. Vyberte si z našej online ponuky.

http://svetkamier.sk/

CNC knihy, Kniha Heidenhain ,Kniha Heidenhain + ISO, programovanie CNC strojov.

http://www.cncknihy.sk/

ASTRAS Camera systems je fullservisová spoločnosť, ktorá ponúka nasledujúce služby: prenájom kamerovej techniky, technické zabezpečenie podujatí, video produkcia, filmové efekty, služby šité na mieru (levitačné zariadenia.).

http://astras.sk/

Výroba a predaj antén, anténneho príslušenstva a komponentov ako je balun, unun, konektory, káble a montážny materiál

http://www.lcantennas.com/

Vedecko-popularizačný portál VEDA NA DOSAH ponúka množstvo noviniek, informácií a zábavy zo sveta vedy a techniky. Všetko o vede, výskume a podujatiach, ktoré sa dejú v tejto oblasti na Slovensku.

http://vedanadosah.cvtisr.sk/

Prehľadné zatriedenie druhov činností ktorým sa venujeme do záložiek, ich popis a načrtnutie problematiky

http://www.radosastalo.sk/

Stránky venujúce sa vysokému napätiu. Teslove transformátory, rôzne VN zdroje, schémy, popisy a fotografie rôznych VN experimentov.

http://www.vn-experimenty.eu/