Astronómia

Na tomto webe sa nachádza vesmírna galéria. Stránky obsahujú fotky s vesmírnou tématikou, ako sú galaxie, hmloviny, hviezdy, kométy, umelé družice, planéty slnečnej sústavy. Preto ak si chcete stiahnuť obrázky s vesmírom, pozrite sa na tento web, určite si vyberiete.

http://astrogalerie.ic.cz/

Ponúka osobné denné horoskopy, ročný horoskop, horoskopy zverokruhu, partnerský horoskop, môj deň, biorytmus a vstup do klubu výnimočných.

http://www.oldblackdog.com/

Projekt Wish je zameraný na získavanie informácií v oblasti vesmíru, tajných informácií o mimozemských civilizáciách a podobne. Snažíme sa pozbierať informácie z celého územia SR a ČR no aj iných štátov.

http://www.wish.php5.sk/

Vesmír a všetko o ňom - hviezdy, galaxie a planéty.

http://vesmir.kusi.sk/sk_index.html

Webstránka zaoberajúca sa vesmírom a vecami, ktoré sú s touto témou spojené. Zahŕňa množstvo zaujímavých obrázkov a animácií. Všetky planéty a rôzne zaujímavosti o nich.

http://www.vesmirnyweb.wz.cz/

Predaj teleskopov, ďalekohľadov a astronomického príslušenstva: teleskopy, ďalekohľady, montáže, astronomické ďalekohľady, okuláre, filtre, a rôzne doplnky.

http://www.teleskopy-astro.sk/

Predaj optických prístrojov na rôzne druhy pozorovania: ďalekohľady, teleskopy, monokulárne ďalekohľady, nočné videnia, puškohľady, kolimátory, mikroskopy, diaľkomery, montáže na puškohľady, príslušenstvo ďalekohľadov a teleskopov.

http://www.idalekohledy.cz/

Naša spoločnosť JURYKO,s.r.o. sa zaoberá predajom a poradenstvom v oblasti športovej optiky, špeciálne ďalekohľadov, puškohľadov, prístrojov na nočné videnie, teleskopov a mikroskopov.

http://juryko.sk/

Ďalekohľad pre hviezdokopy a galaxie - Ďalekohľad s jednoduchou obsluhou na zobrazenie najjasnejších galaxií, hviezdokôp, planét a podrobností povrchu Mesiaca nájdete pre vaše pozorovania hviezdnej oblohy z našej predajne.

http://www.dalekohlad-mikroskop.sk/