Ekológia

Ekojet.sk - EIA, ekológia, ochrana prírody a životného prostredia

Firma zaoberajúca sa posudzovaním vplyvov na životné prostredie, EIA, ekológiou, ochranou prírody a životného prostredia, priemyselnou a krajinnou ekológiou.

http://www.ekojet.sk/

Envideal.sk - EIA

Služby v oblasti posudzovania vplyvov na životné prostredie.

http://www.envideal.sk/

Nazeleno.cz - múdre riešenia pre každého

Praktický magazín zameraný na zdravý životný štýl, úspory energií a oblasť ekológie. Izolácia, nízkoenergetické domy, biopotraviny, alternatívne zdroje, prírodná kozmetika. Rady, tipy, návody a kalkulačky.

http://www.nazeleno.cz/

TECHportal.sk

Web o technológiách, technike, vede a výskume.

http://www.techportal.sk/

Česká krajina

Obecne prospešná spoločnosť Česká krajina je neštátnou neziskovou organizáciou z oblasti ochrany prírody, krajiny a životného prostredia. Zameriava sa predovšetkým na ochranu biodiverzity.

http://www.ceska-krajina.cz/

Fotovoltaika-panely.com - fotovoltaika

Prehľad o fotovoltaike. Aké sú typy solárnych panelov, koľko stoja a na akom princípe fungujú. Aká je situácia v súčasnosti a aké novinky sľubuje budúcnosť.

http://www.fotovoltaika-panely.com/

Worldwood.sk - energia budúcnosti

Worldwood s.r.o. v súčasnosti na svojej sekačke typu SG 500- českého výrobcu SG Strojírny Sušice vyprodukuje mesačne 3000t technologickej štiepky. Okrem vlastnej výroby v súvislosti s prepravnými kapacitami Worldwood Slovakia, s.r.o. má významnú pozíciu na trhu.

http://www.worldwood.sk/

Ekologická likvidace vozidel zdarma

Na Autovrakovišti Morava v Olomouci zajišťujeme ekologickou likvidace vozidel zdarma. Likvidujeme všechny značky vozů, jsme autorizovaní Callpars Systems. U likvidací po dohodě odtah vozidla také zdarma.

http://www.autovrakovistemorava.cz/

Clima Bohemia s. r. o. - Klimatizace, Tepelná čerpadla, Solární systém

Clima Bohemia s.r.o., prodej, montáž tepelných čerpadel renomovaných výrobců, klimatizací a solárních systémů

http://www.climabohemia.cz/

UNIMAXTRADE - Istota čistej vody

Sme tím odborníkov zaoberajúci sa službami v oblasti návrhu, dodávky, realizácie, predaja, pravidelného a nepravidelného servisu, haváríjneho servisu zariadení na úpravu vody pre domácnosti, firmy a zariadenia.

http://www.unimaxtrade.sk/