Informatika

Infovek v praxi, inovatívne vyučovacie metódy a škola budúcnosti. K tomu hŕstka životných postrehov podľa chuti autora. Tipy na efektívnu prácu s balíkom Microsoft Systém Office 2003/2007. Použitie webových technológií pri výučbe študentov.

http://annafranova.blog.sme.sk/

Výklad pojmov z oblasti informačných technológií, programovania a webových technológií.

http://itslovnik.xrs.cz/

Spoločnosť Dactos sa zaoberá spájaním IT a obchodu prostredníctvom adekvátnej ponuky služieb ako je napríklad vývoj software, konzultačné a integračné služby, spracovanie, normalizácia a analýza dát - Business intelligence, účtovné a exekučné služby.

http://www.dactos.sk/

Učebné materiály z predmetu informatika.

http://skola.elibos.sk/

IT technológie, Informatika, Internet Software, Hardware, Rôzne informácie napr. o bezpečnosti na internete, pozitíva a negatíva PC hier, história PC.

http://technologicky.tym.sk/

Sme mladí IT nadšenci, ktorí veria v poctivú zábavu spojenú s prácou. Vytvárame mobilné aplikácie pre iOS aj Android a tvoríme web stránky.

http://www.mastersofapps.sk/

Digitálne materiály na výuku.

http://www.andrea-ucitelka.tym.cz/

Zameriavame sa na služby v priemyselnej automatizácii. Hlavnou činnosťou je predaj a nákup použitých priemyselných robotov, predaj náhradných dielov a služby pri integrácii robotov v priemysle. Poskytujeme programovanie a optimalizáciu robotov.

http://vamitech.eu/