Vynálezy

Úrad priemyselného vlastníctva SR (so sídlom v Banskej Bystrici) priamo nadväzuje na prácu zaniknutého Federálneho úradu pre vynálezy.

http://www.indprop.gov.sk/

Pasívna univerzálna anténa. Efektívna ochrana proti elektrosmogu, negatívneho žiarenia mobilných telefónov a všetkých elektrospotrebičov.

http://www.lifemaxx.sk/

Web o Morseovej abecede a jej vynálezcovi Samuel Morse. Súčasťou webu je aj online prekladač do Morseovho kódu.

http://morseovka.pitevna.cz/

E-shop zameraný na gadgets, vynálezy, inovácie, štýlové, dizajnové doplnky a originálne darčeky. Ponúkame široký sortiment tovaru, ktorého hlavným prívlastkom je dobrý nápad alebo originálne prevedenie.

http://www.ideahunter.sk/

Sledujte s nami vývoj prevratných žiaroviek LIFX, fenoménu, ktorý prevalcoval Kickstarter. Preklady príspevkov z blogu LIFX, fotografie a videá z navrhovania a výroby úsporných smart žiaroviek.

http://www.smartbulbs.sk/

Firma Inventa vám ponúka služby z prostredia patentov, ochranných známok a vynálezov. Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás a nechajte si vypracovať patent odborníkmi.

http://www.inventa.sk/

Internetový obchod BIO-NANO.cz byliny, léčivé čaje, nano impregnace, Nanopěna, prádlo se stříbrem, koloidní stříbro, vyhřívané oblečení, outdoor ochrana, solné jeskyně SALIN.

http://www.bio-nano.cz/

Markoffice ponúka ochranné známky, patenty, dizajny a oceňovanie priemyselných práv.

http://www.markoffice.sk/